Usługi - Maszyna do siatki cięto-ciągnionej : Usługi tokarskie - frezerskie - spawalnicze : kujawsko-pomorskie
9589
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9589,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Usługi

GOZBET Bydgoszcz

Usługi – GOZBET Bydgoszcz

Gozbet to firma, która zajmuje czołowe miejsce, jeśli chodzi o struganie metalu w Bydgoszczy. Zajmujemy się zarówno obróbką, toczeniem jak i frezowaniem metalu na najwyższym poziomie. Wszystko przy pomocy nowoczesnych, dokładnych, wydajnych i przyjaznych środowisku maszyn.
Dysponujemy takimi maszynami jak np :

  • tokarki do dł. toczenia 2000 mm i średnic Ø 850 mm,
  • frezarka pionowa – powierzchnia frezowania 400 mm x 1000 mm,
  • strugarka bramowa 750 mm x 1800 mm,
  • wytaczarka – stół o powierzchni 1250 mm x 1000 mm,
  • szlifierka do płaszczyzn 300 mm x 800 mm.

Przy każdej z maszyn pracuje doświadczony i wysoko wykwalifikowany pracownik, który jest naszym największym kapitałem. Dzięki umiejętnościom naszych pracowników jesteśmy w stanie precyzyjnie i zgodnie z życzeniem klienta wykonać każde powierzone nam zadanie. Jesteśmy pomocni przy dorabianiu części wszelkiego rodzaju maszyn i innych urządzeń. Zwłaszcza takich, które trudno jest dostać na rynku. Przykładem są noże do gilotyn oraz do maszyn produkujących siatki Leduchowskiego oraz części do pras i gilotyn. Proponujemy a także usługi tokarsko – frezarskie, które wykonujemy na niezmiennie wysokim poziomie.
Firma czynna PN-PT
godz. 7:30 – 16 :00

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu